432491-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Parkuhren – Parkeerautomaten betaald parkeren, levering en all in beheer en onderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelParkeerautomaten betaald parkeren, levering en all in beheer en onderhoud
BeschreibungDe opdracht betreft de aanschaf, het beheer, het onderhoud en de hosting van de parkeerautomaten in de gemeente Heemstede en Bloemendaal. 29 parkeerautomaten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51214000 Installation von Parkuhren
5. Los
LosLOT-0000
TitelParkeerautomaten betaald parkeren Levering & All-in beheer en onderhoud Gemeenten Heemstede en Bloemendaal
BeschreibungHet leveren en all in beheren van 29 parkeerautomaten voor de gemeenten Heemstede en Bloemendaal. Het leveren en all in beheren van 29 parkeerautomaten
Interne Kennung1