432497-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßenbauarbeiten – D48 MÚK Bělotín - Rybí, I. etapa
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD48 MÚK Bělotín - Rybí, I. etapa
BeschreibungRekonstrukce stávající směrově nedělené čtyřpruhové komunikace bez zpevněných krajnic kategorie S 15/100 na čtyřpruhovou komunikaci směrově rozdělenou s krajnicemi a fyzickým oddělením protisměrných jízdních pruhů středním dělicím pásem D 25,5/120 (100). Celková délka úpravy činí 13 167 m. Projektované úpravy se týkají rovněž 2 MÚK, rekonstrukcí 12 mostů na stávající silnici a vybudování 1 nového mostu přes železniční trať na dobudované doprovodné komunikaci. Podél dálnice jsou navrženy protihlukové stěny a oplocení. Stavební úpravy vyvolají přeložky plynovodů, vodovodů, elektrických vedení a telekomunikačních sítí.
Interne Kennung16PT-000781
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001