2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń w Kędzierzynie-Koźlu należących lub użytkowanych przez POLREGIO S.A.
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Kędzierzynie-Koźlu należących lub użytkowanych przez POLREGIO S.A.. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Op.240.2359.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Kędzierzynie-Koźlu należących lub użytkowanych przez POLREGIO S.A.