See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest: 1) realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza-Oława, z podziałem na następujące części: a) część I – w gminie Borów; b) część II – w gminie Ciepłowody + zorganizowanie zbiórki objazdowej; c) część III – w gminie Czernica; d) część IV – w gminie Miasto Oława + zorganizowanie zbiórki objazdowej; e) część V – w gminie Przeworno + zorganizowanie zbiórki objazdowej; f) część VI – w gminie Siechnice; g) część VII – w gminie Żórawina; 2) zorganizowanie akcji edukacyjnej, promującej segregowanie odpadów komunalnych w każdej z ww. części.
Vorherige Bekanntmachung: 238980-2026
Interne Kennung: DMK.271.1.2026.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina, znak sprawy DMK.271.1.2026.MJ - część III - Gmina Czernica
Beschreibung: 1) realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza-Oława - część III - Gmina Czernica 2) zorganizowanie akcji edukacyjnej, promującej segregowanie odpadów komunalnych w każdej z ww. części.
Interne Kennung: część III - gmina Czernica
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung