See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project Nieuwe Nest F1 : Sloop van 23 woningen (4 woonblokken) en de nieuwbouw van 10 woningen en 53 appartementen in 5 woonblokken te 8400 Oostende
Beschreibung: Project Nieuwe Nest F1 : Sloop van 23 woningen (4 woonblokken) en de nieuwbouw van 10 woningen en 53 appartementen in 5 woonblokken te 8400 Oostende
Interne Kennung: PPP0O3-762/6239/WiV-PO-2012/0524/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WiV-PO-2012/0524/01_1