2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging kolken en goten
Beschreibung: De opdracht omvat de uitvoering van diensten bestaande uit het reinigen van kolken en diverse goten in het beheersgebied van gemeente Eemsdelta. Verwachte omzetsom bedraagt € 600.000,00 excl. BTW voor 4 jaar. Hier kunnen verder geen rechten aan worden ontleend door de aannemer.
Interne Kennung: ED-2022-ROVK-RKG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie