2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – etapa nákup NAB AC
Beschreibung: Zadavatel hodlá vybudovat na území města Brna síť veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily. Zadavatel touto veřejnou zakázkou zadává dodávku stanic. Zadavatel zajistí provedení potřebných stavebních úprav pro osazení stanice. Předmětem veřejné zakázky Výstavba sítě běžných dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – „Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – etapa nákup NAB AC“ je nákup dobíjecích stanic pro elektromobily s dobíjecím bodem AC 22kW dle specifikovaných parametrů dle zadávací dokumentace. Jedná se o dobíjecí stanice v provedení sloupek i wallbox vybavené dvěma dobíjecími body, nebo jedním dobíjecím bodem. Dobíjecí stanice se dvěma dobíjecími body musí umožňovat současné (paralelní) nabíjení dvou elektromobilů při současném zachování deklarovaných výkonů na jednotlivých výstupech AC. Dobíjecí stanice musí umožnit dynamické nastavení nabíjecího výkonu výstupního výkonu na hodnoty nižší, než jsou jmenovité parametry stanice (dynamic load management) za účelem řízení výkonu dle provozního stavu nebo za účelem dodržení maximálního dostupného příkonu odběrného místa stanice v lokalitě. Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění dobíjecích stanic, ověření jejich funkčnosti, dokladová část dle zadávací dokumentace a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Dodávka dobíjecích stanic pro elektromobily nezahrnuje práce související s přípravou místa pro umístění dobíjecí stanice (tj. zejména přívod elektřiny, základ pro dobíjecí stanice atd.). Technické parametry nabízených stanice musí být v souladu s Technickou specifikací.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1