2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/8 Teplice, I/30 Český újezd - výstavba SMS
Beschreibung: Předmětem zakázky je výstavba silniční meteorologické stanice na komunikaci I/8 Teplice v km 22,292 a výstavba silniční meteorologické stanice I/30 Český újezd vč. systému proměnného dopravního značení.
Interne Kennung: 08PU-003446
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
5. Los
Los: LOT-0001