432922-2025 - Ergebnis
Tschechien – Drucker und Plotter – Dynamický nákupní systém na tiskárny, kopírky, multifunkce (II.)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na tiskárny, kopírky, multifunkce (II.)
BeschreibungNákup a dodávka standardního kancelářského ICT vybavení (tiskárny, skenery, kopírky, multifunkce) v nepravidelných intervalech a odlišných objemech po celou dobu trvání DNS formou jednotlivě vyhlašovaných veřejných zakázek.
Vorherige Bekanntmachung360528-2016
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungDynamický nákupní systém na tiskárny, kopírky, multifunkce (II.)