2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bomen en vakbeplanting
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van bomen en vakbeplanting ten behoeve van de openbare ruimte van de gemeente Gooise Meren. De opdracht omvat de levering van hoogwaardig plant- en boommateriaal, inclusief bijbehorende logistiek en levering op locatie, verdeeld over twee percelen. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt circa € 160.000 exclusief btw per jaar. Over de maximale looptijd van de raamovereenkomst (inclusief verlengingen) bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 640.000 exclusief btw. De genoemde hoeveelheden zijn indicatief; aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1479844
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt gegund via een openbare procedure conform de Aanbestedingswet 2012. Alle geïnteresseerde marktpartijen kunnen een inschrijving indienen. De inschrijvingen worden beoordeeld op basis van de in de aanbestedingsstukken opgenomen gunningscriteria. De procedure waarborgt transparantie, gelijke behandeling en objectiviteit. De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering bomen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van bomen en vakbeplanting ten behoeve van de openbare ruimte van de gemeente Gooise Meren. De opdracht omvat de levering van hoogwaardig plant- en boommateriaal, inclusief bijbehorende logistiek en levering op locatie, verdeeld over twee percelen. Geraamde waarde per jaar: € 80.000 exclusief btw
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Vakbeplanting
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen