2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenrenovatie & inzet groenpersoneel en -materiaal 2025-2027
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Rooien van beplanting zoals bosplantsoen, heesters, bodembedekkers, hagen en vaste planten; b. Grondverbetering voor aanbrengen beplantingen en inzaaien gras; c. Vakken voor aanbrengen beplantingen en gras uitvullen en egaliseren met grond; d. Aanbrengen van beplantingen, gazons, bermen en kruidenvegetaties; e. Herstellen (van schade aan) gazons; f. Afvoeren van (kleine) hoeveelheden grond; g. Het watergeven aan beplantingen (alleen perceel 2); h. Het uitvoeren van klein onderhoud aan drainage; i. Het leveren van (kleine hoeveelheden) zand, grond, graszaad en diverse kleine materialen; j. Het inzetten van medewerkers en materieel. Conform bestek.
Interne Kennung: Z/25/299271
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 o.b.v. dorpskernen
Beschreibung: Kernen Perceel 1: - Goudswaard (inclusief Nieuwendijk) - Nieuw-Beijerland (inclusief Zuidzijde) - Nieuwendijk - Piershil - Zuid-Beijerland - Numansdorp - Heinenoord (inclusief Blaaksedijk en Goidschalxoord) - Oud-Beijerland Conform bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De werkzaamheden in deze raamovereenkomst hebben betrekking op de onderhoudsjaren 2025, 2026 en 2027. De overeenkomst start op 1 september 2025 en eindigt op 31 december 2027. Deze overeenkomst bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat de overeenkomst in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 o.b.v. dorpskernen
Beschreibung: Kernen Perceel 2: - Puttershoek - Maasdam - 's Gravendeel (inclusief Schenkeldijk) - Mijnsheerenland (inclusief Brabersweg en provinciale weg) - Westmaas - Strijen (inclusief Keizersdijk) - Mookhoek - Strijensas - Klaaswaal Conform bestek
Interne Kennung: 2