See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Senior UX Designer Horizonscan
Beschreibung: Team BIS bestaat uit een diverse groep mensen: van functioneel beheerders en UX-designers tot informatiemanagers en procesbeheerders. Als betrouwbare IT-partner draagt het team bij aan het succes van het Zorginstituut. Samen werken we aan de applicaties en websites die onze collega’s nodig hebben zo goed mogelijk hun werk te doen. Zorginstituut Nederland zoekt een Senior UX Designer voor de Horizonscan Geneesmiddelen voor de periode van 15 juni tot 15 december 2026 voor gemiddeld 36 uur per week. Binnen de Horizonscan Geneesmiddelen wordt gewerkt aan de verdere ontwikkeling van processen, informatievoorziening en digitale ondersteuning. De huidige fase richt zich op het aanscherpen, verrijken en valideren van bestaande inzichten en prototypes. Daarbij ligt de nadruk op de aansluiting op het Rapid Review-proces, de inrichting van informatiestromen en de samenwerking tussen betrokken partijen. De UX Designer draagt bij aan het inzichtelijk maken van gebruikersbehoeften, taken, knelpunten, informatiestromen en scenario’s. Deze inzichten worden vertaald naar heldere UX-artefacten, zoals taakanalyses, user journeys, scenario’s, workflows en ontwerpinput voor verdere doorontwikkeling.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000