See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA W 2026 ROKU – MUNDUR WYJŚCIOWY WOJSK LĄDOWYCH, MUNDUR WYJŚCIOWY SIŁ POWIETRZNYCH ORAZ MUNDUR WYJŚCIOWY MARYNARKI WOJENNEJ
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Wojsk Lądowych, Mundur wyjściowy Sił Powietrznych oraz Mundur wyjściowy Marynarki Wojennej z podziałem na 6 części (zadań) zgodnie z WDTT wzór: • Mundur wyjściowy wojsk lądowych WDTT 101/MON; • Mundur wyjściowy sił powietrznych WDTT 102/MON; • Mundur wyjściowy marynarki wojennej WDTT 106/MON; 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 266520-2026
Interne Kennung: D/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Wojsk Lądowych zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Wojsk Lądowych w ilości 2600 kpl. w tym zamówienie podstawowe 2100 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 500 kpl., zgodnie z WDTT wzór 101/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w Załączniku nr 2 do umowy. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 2 Umowy, nie później jednak niż do dnia 31.07.2026 r. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Wojsk Lądowych - zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Wojsk Lądowych w ilości 2200 kpl. w tym zamówienie podstawowe 1700 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 500 kpl., zgodnie z WDTT wzór 101/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Sil Powietrznych - zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy WSił Powietrznych w ilości 750 kpl. w tym zamówienie podstawowe 500 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 250 kpl., zgodnie z WDTT wzór 102/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Sil Powietrznych - zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Sil Powietrznych w ilości 750 kpl. w tym zamówienie podstawowe 500 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 250 kpl., zgodnie z WDTT wzór 102/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Marynarki Wojennej - zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Marynarki Wojennej w ilości 850 kpl. w tym zamówienie podstawowe 600 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 250 kpl., zgodnie z WDTT wzór 106/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Marynarki Wojennej - zadanie nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Mundur wyjściowy Marynarki Wojennej w ilości 650 kpl. w tym zamówienie podstawowe 400 kpl. oraz zamówienie opcjonalne 250 kpl., zgodnie z WDTT wzór 106/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/38/2026 zadanie 6