2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeringsopdracht voor het Heerlense sport- en beweegstimuleringsprogramma
Beschreibung: In de afgelopen jaren zijn de activiteiten ter bevordering van sportdeelname – waaronder het programma Heel Heerlen Beweegt, de inzet van de verenigingsondersteuner en de coördinator sport en preventie – gefinancierd vanuit verschillende subsidies. Recent heeft er een heroverweging plaatsgevonden ten aanzien van de bestaande subsidierelaties in het licht van het gemeentelijke inkoopbeleid en de geldende aanbestedingsregels. Uit deze heroverweging is gebleken dat de huidige situatie beter past bij een opdracht dan bij een subsidie. Met ingang van 1 juli 2026 start een nieuwe fase waarin de gemeente via een meerjarig strategisch partnerschap de uitvoering van het gemeentelijk sport- en beweegstimuleringsprogramma wil laten uitvoeren. 1
Interne Kennung: 66.100 I&A7650
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze Europese aanbesteding is opgezet conform de Aanbestedingswet. Door het indienen van een inschrijving stemt de inschrijver dat hij/zij onvoorwaardelijk in met alle voorwaarden en bepalingen zoals opgenomen in deze aanbestedingsleidraad inclusief bijlagen en de mogelijke Nota(s) van Inlichtingen. Zie hoofdstuk 5 Beoordelings- en gunningsprocedure van de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.