2. Verfahren
Verfahren
Titel: Goederentransportverzekering Bevolkingsonderzoek Nederland
Beschreibung: Goederentransportverzekering ten behoeve van Bevolkingsonderzoek nederland Ingaande 01-01-2027 tot 01-01-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend. Voor nadere informatie raadpleeg het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514200 Frachtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande 01-01-2027 tot 01-01-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend. Er geldt een wederzijdse opzegtermijn van 3 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.