43306-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bäume – Inkoop bomen Hillegom, Lisse en Teylingen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInkoop bomen Hillegom, Lisse en Teylingen
BeschreibungGemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen willen (via HLT-Samen) één raamovereenkomst afsluiten met drie boomkwekers die voor verschillende interne trajecten diverse soorten bomen leveren via deelopdrachten, waarbij de gemeenten individueel worden gefactureerd. Er wordt voor drie opdrachtnemers gekozen vanwege de leveringszekerheid, kwaliteitsgaranties en het voorbehoud om mini competities te kunnen organiseren bij afroep van grotere hoeveelheden teneinde het zeker stellen van de laagste prijs gedurende de looptijd van de (raam)overeenkomst. Mini competities kunnen bij de offerte uitvraag van deelopdrachten onderdeel uitmaken van de uitvoering van de af te sluiten overeenkomsten. De raming van de opdracht is op basis van vier jaren en wordt transparant evenredig verdeeld onder de gegunde partijen (maximaal 3). Het betreft een behoefte van 4.073 bomen verdeeld over de drie gemeenten gedurende de gehele looptijd (inclusief verleningen). De opgestelde raming is exclusief BTW en rekening houdend met een mogelijke indexatie.
Interne KennungHLT LISTEY 042024 PRJ-2400113
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungGemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen willen (via HLT-Samen) één raamovereenkomst afsluiten met drie boomkwekers die voor verschillende interne trajecten diverse soorten bomen leveren via deelopdrachten, waarbij de gemeenten individueel worden gefactureerd. Er wordt voor drie opdrachtnemers gekozen vanwege de leveringszekerheid, kwaliteitsgaranties en het voorbehoud om mini competities te kunnen organiseren bij afroep van grotere hoeveelheden teneinde het zeker stellen van de laagste prijs gedurende de looptijd van de (raam)overeenkomst. Mini competities kunnen bij de offerte uitvraag van deelopdrachten onderdeel uitmaken van de uitvoering van de af te sluiten overeenkomsten. De raming van de opdracht is voor vier jaren en wordt transparant evenredig verdeeld. Het betreft een behoefte van 4.073 bomen verdeeld over de drie gemeenten gedurende de gehele looptijd (inclusief verleningen). De opgestelde raming is exclusief BTW en rekening houdend met een mogelijke indexatie.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDeze overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal vier (4) jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 januari 2025 tot en met 31 december 2026 met een optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente van twee (2) keer één (1) jaar. Wanneer de gemeente gebruik maakt van één of meerdere verlengingen zal zij dit uiterlijk drie (3) maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af. De gemeente is niet verplicht de overeenkomst met alle dienstverleners te verlengen. Het is aan de gemeente of zij de overeenkomst met alle of slechts met een deel van de dienstverleners verlengd.