2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: Het inkopen en optioneel huren van kantoormeubilair. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het inkopen en optioneel huren van kantoormeubilair.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd van twee (2) jaar, met twee (2) maal de mogelijkheid voor verlenging met een periode van telkens één (1) jaar.