433079-2026 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 - Rekonstrukce odborné učebny přírodopisu: dodávka IT vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 - Rekonstrukce odborné učebny přírodopisu: dodávka IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení do odborné učebny přírodopisu. Dodávky budou koordinovány s dodávkou ostatního vybavení a stavebními pracemi v dané učebně. V rámci této dodávky bude pořízen nový hardware jako např.: interaktivní tabule, PC pro pedagoga. Součástí plnění je dodávka/doprava, vykládka, vynesení do učebny, ustavení v místě plnění (včetně zapojení a odzkoušení funkčnosti), ekologická likvidace odpadu - případných obalů, základní zaškolení obsluhy a předání příslušných dokumentů ke zboží. Úplný rozsah požadovaných dodávek je uveden v položkovém rozpočtu v příloze č. 4 ZD (výkaz výměr - rozpočet).
Interne KennungVZ/2935/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen
5. Los
LosLOT-0001