See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 7 zadań. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 7 zadania. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe) w ramach niniejszego postępowania. 1. Zadanie nr 1: dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka. 2. Zadanie nr 2: dostawa mikrowirówki PCR – zestaw 1. 3. Zadanie nr 3: dostawa mikrowirówki z chłodzeniem – zestaw 1. 4. Zadanie nr 4: dostawa, instalacja i uruchomienie wirówki z chłodzeniem – zestaw 1. 5. Zadanie nr 5: dostawa, instalacja i uruchomienie Ph-metru stacjonarnego – 1 sztuka. 6. Zadanie nr 6: dostawa wagi precyzyjnej: max. 10 kg – 2 sztuki. 7. Zadanie nr 7: dostawa wagi precyzyjnej: max. 2 kg – 2 sztuki. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 213369-2026
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38310000 Präzisionswaagen, 38433000 Spektrometer, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38416000 PH-Meter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0002
Titel: dostawa mikrowirówki PCR – zestaw 1
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mikrowirówki z chłodzeniem – zestaw 1
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: dostawa, instalacja i uruchomienie wirówki z chłodzeniem – zestaw 1
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: dostawa, instalacja i uruchomienie Ph-metru stacjonarnego – 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38416000 PH-Meter
Los: LOT-0006
Titel: dostawa wagi precyzyjnej: max. 10 kg – 2 sztuki.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Los: LOT-0007
Titel: dostawa wagi precyzyjnej: max. 2 kg – 2 sztuki.
Interne Kennung: Zadanie nr 7