433104-2026 - Wettbewerb
Polen – Verpflegungsdienste – Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (dalej: Zamawiający) wraz z pełną obsługą kelnerską oraz dostawą asortymentu do punktów sprzedażowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (dalej: Zamawiający) wraz z pełną obsługą kelnerską oraz dostawą asortymentu do punktów sprzedażowych
BeschreibungInformacje podstawowe: Zamówienie dotyczy 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (dalej: Zamawiający) wraz z pełną obsługą kelnerską oraz dostawą asortymentu do punktów sprzedażowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i załączniki 2a Formularz asortymentowo cenowy Menu I Imprezy i wydarzenia oraz 2b Formularz asortymentowo cenowy Menu II Punkty sprzedażowe
Interne KennungZP/13/MGW/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55310000 Restaurantbedienung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (dalej: Zamawiający) wraz z pełną obsługą kelnerską oraz dostawą asortymentu do punktów sprzedażowych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych na rzecz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (dalej: Zamawiający) wraz z pełną obsługą kelnerską oraz dostawą asortymentu do punktów sprzedażowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i załączniki 2a Formularz asortymentowo cenowy Menu I Imprezy i wydarzenia oraz 2b Formularz asortymentowo cenowy Menu II Punkty sprzedażowe.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 PZP zastrzega sobie dla realizowanych usług prawo opcji zwiększenia ilości/zakresu przedmiot zamówienia w granicach do 30% zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 pzp – maksymalne zwiększenie planowanych usług do 30 % zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest przywilejem Zamawiającego z którego nie ma obowiązku skorzystać. Prawo opcji zostanie udzielone w przypadku wystąpienia okoliczności w których Zamawiający będzie potrzebował realizacji dodatkowych usług w związku z np. zwiększeniem zapotrzebowania na usługi cateringowe wynikającym ze zwiększonego ruchu turystycznego, zwiększonym obłożeniem hostelu, zwiększoną częstotliwością imprez komercyjnych i statutowych. Usługi realizowane w ramach prawa opcji będą świadczone zgodnie z cenami podanymi w ofercie dla zamówienia podstawowego i zgodnie zawartą umową. W przypadku udzielenia zamówień wynikających z prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy od pierwotnego terminu zakończenia umowy do czasu wykorzystania zwiększenia zamówienia tj.n 30% zamówienia podstawowego