2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nazwa: Dostawa sprzętu komputerowego do placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – komputery AIO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – komputery typu All in One. 2. Zakres podstawowy niniejszego zamówienia obejmuje dostawę 53 komputerów typu All in One; 3. Dostarczony sprzęt będzie nowy, nieużywany oraz zgodny ze Specyfikacją techniczną, która stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 4. Dostarczony sprzęt będzie osiągać w testach wydajności BAPCO SYSmark 30: 1) wynik Overall Rating nie mniejszy niż 1750; 2) wynik Office Applications nie mniejszy niż 1940; 3) wynik General Productivity nie mniejszy niż 1650; 4) wynik Photo Editing nie mniejszy niż 1650; 5) wynik Advanced Content Creation nie mniejszy niż 1750. 5. Testy, o których mowa w ust. 4, muszą: 1) być przeprowadzane na automatycznych ustawieniach konfiguratora dołączonego przez BAPCO i przy natywnej rozdzielczości wyświetlacza oraz włączonych wszystkich urządzaniach; nie dopuszcza się stosowanie overclokingu, oprogramowania wspomagającego pochodzącego z innego źródła niż fabrycznie zainstalowane oprogramowanie przez producenta; 2) zostać przeprowadzone przy włączonych (ang. enabled) funkcjach systemu operacyjnego: a) Virtualization-based Security, b) Memory Integrity. 6. Dostarczony sprzęt będzie posiadał certyfikat EPEAT co najmniej na poziomie Silver lub dokumenty równoważne wystawiony przez niezależną, akredytowaną jednostkę badawczą, które potwierdzą: 1) efektywność energetyczną i żywotność baterii; 2) kryteria podstawowe GPP w UE: ST1 i KU1 / kryteria kompleksowe: KU5 dla danego urządzenia komputerowego wg. wytycznych zawartych w Rozporządzeniu (EU) nr 617/2013; 3) listę substancji wzbudzających szczególnie duże obawy (SVHC) w stężeniu większym niż 0,1 % (w/w); 4) kryteria podstawowe GPP w UE: ST3 / kryteria kompleksowe: ST4 dla danego urządzenia komputerowego wg. wytycznych zawartych w Rozporządzeniu REACH (WE) nr 1907/2009.
Interne Kennung: DBFO-XII-DAZ.4660.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – komputery AIO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszej zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o nie więcej niż 422 komputery typu All in One. 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na komputery typu All in One przy jednoczesnym zabezpieczeniu na ten cel środków finansowych.