See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych
Beschreibung: Dostawa leków w podziale na 30 zadań (pakietów). Niniejsze ogłoszenie dotyczy Zadań nr 31-39. UWAGA DO WSZYSTKICH CZĘŚCI (1-39): W przypadku występowania na rynku opakowań posiadających inną ilość sztuk (tabl. ,kaps., amp. itp. )prosimy o zaokrąglenie do pełnych opakowań w górę Nie wyrażamy zgody na zamianę podanych postaci leku ( fiolek na ampułki ; tabletek na kapsułki; form rozpuszczalnych na nierozpuszczalne itp. ) Wyjątek stanowi nieobecność lub niedostępność podanej postaci na rynku. Dla produktów obecnie niedostępnych prosimy o podanie ostatniej ceny zakupu i adnotację o przewidywanym czasie powrotu do obrotu
Vorherige Bekanntmachung: 192852-2026
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Kończący się okres obowiązywania umów na leki
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leków różnych - Część 31
Beschreibung: EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok tabl. Powlekane 90mg 56 tabl. 12 tabletki powlekane 850 mg 60 tab. 100 tabletki powlekane 500 mg 60 tab. 100 tabletki powlekane 1000 mg 60 tabl 80 roztwór do wstrzykiwań domięśniowych 25 mg/ml (75 mg/3 ml) 10 amp. 3 ml 40 razodone hcl, 50 mg: białe lub prawie białe, okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki niepowlekane z linią podziału, o średnicy 7,14 mm, z wytłoczonym oznakowaniem „IT”, rowkiem i „I” po jednej stronie i gładkie po drugiej stronie. Linia podziału na tabletce nie jest przeznaczona do przełamywania tabletki. 50 mg 28 tabl 20 Trazodone, 100 mg: białe lub prawie białe, okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki z linią podziału, o średnicy 9,52 mm, z wytłoczonym oznakowaniem „IT”, rowkiem i „II” po jednej stronie i gładkie po drugiej stronie. Tabletkę można podzielić na równe dawki. 100 mg 28 tabl. 20 Trazodone 150 mg: białe lub prawie białe, owalne, płaskie tabletki niepowlekane ze ściętymi krawędziami, o długości 16,90 mm i szerokości 8,40 mm, z linią podziału, z wytłoczonym oznakowaniem „IT”, rowkiem i „III” po jednej stronie i gładkie po drugiej stronie. Tabletkę można podzielić na równe dawki. 150 mg 28 tabl. 20 "tabletki powlekane Jasnoniebieskie, okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki powlekane, z wytłoczonym oznakowaniem „1” po jednej stronie i o średnicy około 6,5 mm. " 1mg 7 tabl. 10 "g, tabletki powlekane Białe, okrągłe obustronnie wypukłe tabletki powlekane z wytłoczonym oznakowaniem „2” po jednej stronie i o średnicy około 6,5 mm" 2mg 7 tabl. 10 "tabletki powlekane Niebieskie, okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki powlekane z wytłoczonym oznakowaniem „3” po jednej stronie i o średnicy około 6,5 mm. " 3mg 7 tabl. 10 Jasnożółte, okrągłe, lekko wypukłe tabletki o średnicy 6 mm ze ściętymi krawędziami, z wytłoczonym napisem BRX i 1 po jednej stronie. 1 mg 28 tabl. 12 Jasnozielone, okrągłe, lekko wypukłe tabletki o średnicy 6 mm ze ściętymi krawędziami, z wytłoczonym napisem BRX i 2 po jednej stronie. 2 mg 28 tabl. 20 Białe, okrągłe, lekko wypukłe tabletki o średnicy 6 mm ze ściętymi krawędziami, z wytłoczonym napisem BRX i 4 po jednej stronie. 4 mg 28 tabl. 24 roztwór do inf 0,2g/100 ml op 5 worków 20 proszek do sporzadzanie r-ru do wstrzykiwań 1g op. 10 fiolek 5
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa leków różnych - Część 32
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia zawartość opakowania /szt./ postać ilość opakowań na rok 1. "Jednorazowy multitest na obecność dopalaczy w moczu. Wykrywa popularne substancje psychoaktywne: - syntetyczne kannabinoidy (K2), - mefedron i metkatynon (MCAT), - MDPV, - fentanyl (FYL), - tramadol (TRA). Syntetyczne kannabinoidy to substancje, których działanie jest zbliżone do marihuany. Mogą występować pod takimi nazwami jak Spice, K2, Mocarz. Test wykrywa także MDPV (bath salts), czyli psychostymulujący środek o działaniu imitującym amfetaminę. Multitest zasygnalizuje ponadto obecność w moczu fentanylu, czyli syntetycznego opioidu o działaniu imitującym heroinę. Wynik pojawia się w formie linii na pasku testowym, co pozwala na jego łatwą interpretację. Zestaw zawiera instrukcję wykonania testu oraz wzór interpretacji wyników. Testy na obecność narkotyków posiadają wymaganą deklarację zgodności WE i zostały opatrzone znakiem CE." 25 szt. test 20
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa leków różnych - Część 33
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Remifentanyl fiolki 1 mg 5 fiolek 24
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa leków różnych - Część 34
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka /mg/ zawartość opakowania /szt./ postać ilość opakowań na rok 1. Clindamycin 150mg/ml 5 amp a 4 ml inj. i.v 80
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa leków różnych - Część 35
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka /mg/ zawartość opakowania /szt./ postać ilość opakowań na rok 1. amphotericinum B w liposomach 50 mg 1 fiolka Proszek do sporządzania r-ru do infuzji 40
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa leków różnych - Część 36
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka zawartość opakowania postać ilość opakowań na rok 1. Ceftaroline 0,6 g 10 fiol inj 3
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa leków różnych - Część 37
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka zawartość opakowania postać ilość opakowań na rok 1. Gentamycinum 40 mg/ ml 10 amp inj i.m/i.v 25 2. Gentamycinum 80 mg/ 2 ml 10 amp inj i.m/i.v 40
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa leków różnych - Część 38
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka zawartość opakowania postać ilość opakowań na rok 1. Iohexol 17,5 g jodu / 50 ml 10 butelek szklanych inj. 60 2. Iohexol 35g jodu/ 100 ml 10 butelek szklanych inj. 100
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa leków różnych - Część 39
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka zawartość opakowania postać ilość opakowań na rok 1. cefepime 1g 10 fiol inj 3 2. cefepime 2g 10 fiol inj 3
Interne Kennung: Część 39