433139-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Gase – Dostawa tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli do Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego na okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli do Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego na okres 24 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli do Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego na okres 24 miesięcy Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Pakiet nr 1 – Dostawa tlenu ciekłego medycznego wraz z dzierżawą zbiorników Pakiet nr 2 – Dostawa sprężonego tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli Ilość dzierżawionych butli: Pakiet 2. - Butle 40 litrów – 100 szt. - Butle 10 litrów – 12 szt. WYMAGANIA OGÓLNE, WYMOGI TECHNICZNE BUTLI, GAZÓW W BUTLACH 1.Butle winny być trwale oznakowane w sposób jednoznacznie identyfikujący: Właściciela, który odpowiada za jej stan techniczny, bezpieczeństwo i dostosowanie do norm Unii Europejskiej zgodnie z odpowiednimi przepisami. Każda czasza butli winna być odpowiednio oznakowana kodem barwnym, zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Butle powinny być napełnione zgodnie z wymaganiami technicznymi dystrybucji poszczególnych gazów (cieczy), powinny być zabezpieczone plombami jednostki odpowiedzialnej za zawartość (napełniającej) w sposób uniemożliwiający jej zmianę lub użycie butli bez naruszenia plomby. Butle z gazami medycznymi powinny posiadać jednoznaczną identyfikację zawartości – seria napełnionej zawartości, data przydatności do używania. 2.Konserwacja, naprawy i legalizacja butli należy do Wykonawcy. 3.Oferowany przedmiot zamówienia powinien spełniać odpowiednie warunki wprowadzenia go do obrotu medycznego i używania, co należy odpowiednio udokumentować, Wykonawca musi posiadać odpowiednie dokumenty (świadectwa, certyfikaty, itp.) dopuszczające oferowane gazy medyczne do obrotu i stosowania medycznego wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung244234-2025
Interne KennungZp/23/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa tlenu ciekłego medycznego wraz z dzierżawą zbiorników
BeschreibungDalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa sprężonego tlenu medycznego wraz z dzierżawą butli
Interne KennungPakiet nr 2