433142-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy-Miasto Płock – sektor I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy-Miasto Płock – sektor I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach i workach na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy-Miasto Płock – SEKTOR I w każdej ilości: a) odpady zmieszane o kodzie 20 03 01 (tzw. resztkowe/pozostałości po segregacji), b) papier – odpady z papieru, w tym odpady z tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, c) metale-tworzywa sztuczne – odpady opakowaniowe wielomateriałowe - odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, d) szkło – odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła bez podziału na kolor, e) bioodpady- w rozumieniu art.3 ust. 1 pkt 1 ustawy o odpadach, f) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, g) meble i inne odpady wielkogabarytowe (w tym pochodzenia remontowego np.: sedes, okna, drzwi), a także wielkogabarytowy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, h) zużyte opony od samochodów osobowych, i) przeterminowane leki, j) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek (kod ex 20 01 99). 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w wysokości do 50 % wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu usług szczegółowo określonych w opisie przedmiotu zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia z wolnej ręki zostanie poprzedzone negocjacjami i będzie realizowane na zasadach określonych w umowie podstawowej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach i workach na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy-Miasto Płock – SEKTOR I w każdej ilości: a) odpady zmieszane o kodzie 20 03 01 (tzw. resztkowe/pozostałości po segregacji), b) papier – odpady z papieru, w tym odpady z tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, c) metale-tworzywa sztuczne – odpady opakowaniowe wielomateriałowe - odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, d) szkło – odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła bez podziału na kolor, e) bioodpady- w rozumieniu art.3 ust. 1 pkt 1 ustawy o odpadach, f) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, g) meble i inne odpady wielkogabarytowe (w tym pochodzenia remontowego np.: sedes, okna, drzwi), a także wielkogabarytowy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, h) zużyte opony od samochodów osobowych, i) przeterminowane leki, j) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek (kod ex 20 01 99).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji