2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport Plantmateriaal voor Staatsbosbeheer
Beschreibung: Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één opdrachtnemer. Deze opdrachtnemer voorziet in: a. het uitvoeren van alle ondersteunde diensten. b. het uitvoeren van het transport van plantmateriaal. c. Communicatie en advisering over innovatie. Zie de leidraad
Interne Kennung: P24-255
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschreibung: Er kan op de gehele opdracht worden ingeschreven
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Plusplantsoen dat uit Duitsland (Bevern) komt wordt apart afgeprijsd op het prijzenblad