2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst brandstoffen: HVO100
Beschreibung: De gemeente Pekela zet zich actief in voor duurzaamheid en de vermindering van haar CO₂-uitstoot. In lijn met deze ambities maakt de gemeente reeds gebruik van HVO100-brandstof als duurzaam alternatief voor fossiele diesel. HVO100 (Hydrotreated Vegetable Oil) is een hernieuwbare, fossielvrije dieselbrandstof, geproduceerd uit afval- en restoliën, waarmee de uitstoot van CO₂ en andere schadelijke emissies aanzienlijk wordt gereduceerd. De huidige raamovereenkomst met een leverancier voor de levering van HVO100-brandstof loopt binnenkort af. Om de continuïteit van de brandstofvoorziening te waarborgen en een langdurige samenwerking met een betrouwbare leverancier te realiseren, organiseert de gemeente een openbare Europese aanbesteding. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een nieuwe raamovereenkomst met één leverancier, waarin afspraken worden vastgelegd over onder andere leveringsvoorwaarden, kwaliteitseisen en prijsstelling. € 500.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1