2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor verzekeringen en aanverwante diensten met één opdrachtnemer per perceel, in gezamenlijke opdracht van stad Nieuwpoort, OCMW en AGB Nieuwpoort
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekeringen en aanverwante diensten met één opdrachtnemer per perceel, in gezamenlijke opdracht van stad Nieuwpoort, OCMW en AGB Nieuwpoort
Interne Kennung: AD/CD/2026/011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD/CD/2026/011 - 1
Beschreibung: verzekering materiële schade
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AD/CD/2026/011 - 2
Beschreibung: Verzekerin motorvoertuigen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AD/CD/2026/011 - 3
Beschreibung: Verzekering burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AD/CD/2026/011 - 4
Beschreibung: Verzekering arbeidsongevallen
Interne Kennung: 4