2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa techniczno-serwisową systemów i urządzeń OKRL Kraków oraz w zakresie ślusarki i stolarki drzwiowej i okiennej oraz bram przesuwnych Ośrodka Radiolokacyjnego Zabierzów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu obsługi techniczno-serwisowej budynków (tj., budynek nr 1 – budynek główny TWR, budynek nr 2 –budynek techniczny oraz budynek nr 3 – wartownia) Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego Kraków, ul. Medweckiego 1B, 32-083 Balice oraz w zakresie ślusarki i stolarki drzwiowej i okiennej oraz bram przesuwnych Ośrodka Radiolokacyjnego Zabierzów, ul. Leśna 69, 32-080 Zabierzów.
Interne Kennung: 090/MZP/2025/P/KBI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa techniczno-serwisowa systemów i urządzeń OKRL Kraków oraz w zakresie ślusarki i stolarki drzwiowej i okiennej oraz bram przesuwnych Ośrodka Radiolokacyjnego Zabierzów