43326-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinenbetriebsversicherungen – Pojištění TG6
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění TG6
BeschreibungZadavatel v souladu s § 35 a § 101 ZZVZ rozdělil veřejnou zakázku na následující 2 části, které jsou zadávány v jednom zadávacím řízení: Část 1: Stavebně-montážní pojištění Část 2: Pojištění odpovědnosti za škody Zadávací dokumentace upravuje podmínky pro zadání všech částí veřejné zakázky, není-li výslovně stanoveno, že konkrétní ustanovení se týká jen určité části veřejné zakázky. Zadavatel v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ umožňuje podat nabídku pro libovolný počet částí veřejné zakázky, a to dle volby dodavatele. Výběr dodavatele bude proveden samostatně pro každou část veřejné zakázky. Na každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva s vybraným dodavatelem.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66519200 Maschinenbetriebsversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Stavebně-montážní pojištění
BeschreibungPředmětem zadavatelem požadovaného plnění této části veřejné zakázky je stavebně-montážní pojištění díla „Výměna parní turbíny TG6“. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z Modernizačního fondu z programu HEAT (zadavatel předpokládá financování veřejné zakázky z vlastních zdrojů, za finanční spoluúčasti ze zdrojů Modernizačního fondu). Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci pro druhou fázi zadávacího řízení a jejích přílohách.
Interne Kennung0142/025 - Část 1
LosLOT-0002
TitelČást 2: Pojištění odpovědnosti za škody
BeschreibungPředmětem zadavatelem požadovaného plnění této části veřejné zakázky je pojištění odpovědnosti za škody v souvislosti s realizací díla „Výměna parní turbíny TG6“. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z Modernizačního fondu z programu HEAT (zadavatel předpokládá financování veřejné zakázky z vlastních zdrojů, za finanční spoluúčasti ze zdrojů Modernizačního fondu). Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci pro druhou fázi zadávacího řízení a jejích přílohách.
Interne Kennung0142/025 - Část 2
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen