2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w ramach projektu pn.,,Dziś uczeń–jutro student’’ w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+); nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23; ATZ-281-45/26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii) oraz informatyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum, technikum, szkoła branżowa II stopnia) na terenie województwa świętokrzyskiego w ilości 40 godzin lekcyjnych (po 45 minut) dla 1 grup, z których każde może trwać od 1 do 6 godzin lekcyjnych (Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenia zajęć w systemie mniejszej ilości spotkań liczącej więcej godzin – po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80310000 Jugendbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Zajęcia dodatkowe na terenie Miasta Kielce (TK) oraz Powiat Kielecki (TKI)
Beschreibung: Zajęcia dodatkowe na terenie Miasta Kielce (TK) oraz Powiat Kielecki (TKI), zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Zajęcia dodatkowe – Powiat Konecki (TKN), Powiat Skarżyski (TSK), Powiat Starachowicki (TST)
Beschreibung: Zajęcia dodatkowe – Powiat Konecki (TKN), Powiat Skarżyski (TSK), Powiat Starachowicki (TST) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: Zajęcia dodatkowe – Powiat Ostrowiecki (TOS), Powiat Opatowski (TOP), Powiat Sandomierski (TSA), Powiat Staszowski (TSZ)
Beschreibung: Zajęcia dodatkowe – Powiat Ostrowiecki (TOS), Powiat Opatowski (TOP), Powiat Sandomierski (TSA), Powiat Staszowski (TSZ) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26 cz. III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: Zajęcia dodatkowe – Powiat Buski (TBU), Powiat Pińczowski (TPI), Powiat Kazimierski (TKA)
Beschreibung: Zajęcia dodatkowe – Powiat Buski (TBU), Powiat Pińczowski (TPI), Powiat Kazimierski (TKA) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26 cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V: Zajęcia dodatkowe – Powiat Jędrzejowski (TJE), Powiat Włoszczowski (TLW)
Beschreibung: Zajęcia dodatkowe – Powiat Jędrzejowski (TJE), Powiat Włoszczowski (TLW) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-45/26 cz. V