See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genudbud private vaccinationssteder 2025
Beschreibung: En særlig målgruppe tilbydes vaccinationer mod covid-19 og influenza. Vaccination mod covid-19 og influenza forankres i regionerne. Nærværende udbud omfatter udelukkende vaccinationssteder, der drives af en privat aktør.
Interne Kennung: 1-23-4-72-25-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delkontrakt 1 Region Nordjylland
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Delkontrakt 2 Region Midtjylland
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Delkontrakt 3 Region Syddanmark
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Delkontrakt 4 Region Sjælland
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Delkontrakt 5 Region Hovedstaden
Interne Kennung: 5