433281-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Zakup implantów ortopedycznych do operacji dzieci dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup implantów ortopedycznych do operacji dzieci dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo- cenowy Wszelkie odniesienia w treści dokumentu do norm zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne", zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Kompleksowy system do korekcji deformacji kręgosłupa piersiowo lędźwiowego
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: System korekcji deformacji kręgosłupa- pediatryczny
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: System do leczenia skolioz wczesnodziecięcych, oparty na prętach magnetycznych z wewnętrznym mechanizmem wzrostowym i przezskórną kontrolą wydłużenia.
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: System do korekcji skoliozy z dostępu przedniego z zachowaniem ruchomości oraz możliwości wzrostu kręgosłupa w skoliozach jedno oraz dwułukowych.
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: Stabilizacja transpedicularna przezskórna do odcinka piersiowego kręgosłupa
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: PŁYTY DO OSTEOTOMII PODKRĘTARZOWEJ
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: GWOŹDZIE ROSNĄCE DO WYDŁUŻANIA KOŚCI : MAGNETYCZNE
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: Śruby kaniulowane