2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst kerstpakketten 2026 - 2029
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure wordt één opdrachtnemer geselecteerd waarmee een overeenkomst wordt gesloten. Het doel van deze overeenkomst is om voor de maximale looptijd van vier jaar inclusief verlengingen, kerstpakketten onder te brengen bij één opdrachtnemer. Deze opdrachtnemer zorgt ervoor dat deze kerstpakketten elk jaar opnieuw worden samengesteld en hij zorgt ervoor dat de kerstpakketten elk jaar verschillend zijn ten opzichte van de jaren daarvoor. De inhoud van deze kerstpakketten worden in samenspraak met de opdrachtgever samengesteld. Voor verdere toelichting zie aanbestedingsleidraad. Senzer stelt een budget van €37,74 exclusief BTW per pakket beschikbaar voor de levering van de kerstpakketten. Op basis van 2.025 medewerkers bedraagt dit €76.438,- per jaar (exclusief BTW).
Interne Kennung: 2026-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst (bijlage 2) treedt in werking op 1 juni 2026 en wordt aangegaan voor een initiële looptijd van twee (2) jaar. Opdrachtgever heeft de eenzijdige optie om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen met tweemaal één (1) jaar. Opdrachtgever kan de overeenkomst opzeggen door dit uiterlijk zes (6) maanden voor het einde van de dan geldende looptijd schriftelijk aan opdrachtnemer mee te delen.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: