43337-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I PRODUKTÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I PRODUKTÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz preparatów do dezynfekcji i odkażania do szpitala w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany i wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 9 zestawów; : zestaw nr 1 -wyroby medyczne j.uż.- drenaże do ssaka kod CPV: 33141642-2 · Akcesoria do drenażu zestaw nr 2- wyroby medyczne j.uż.- sztuczny naskórek kod CPV: 33141100-1 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki zestaw nr 3-wyroby medyczne j.uż-do analizatora parametrów krytycznych kod CPV: 33140000-3 Materiały medyczne zestaw nr 4- wyroby medyczne j.uż. kod CPV: 33140000-3 Materiały medyczne zestaw nr 5 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne zestaw nr 6-dezynfekcja urządzeń i wyrobów medycznych CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne Zestaw nr 7- pielęgnacja skóry pacjenta CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne zestaw nr 8- dezynfekcja powierzchni CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne zestaw nr 9- jednorazowe ostrza kod CPV:33141410-7 Przecinaki i noże chirurgiczne 3.2. Przedmiot zamówienia musi być oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz dopuszczony do obrotu i używania na terenie Polski, posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, pozwolenia, jeżeli są wymagane odpowiednimi przepisami. 3.3. Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach części będzie skutkowało odrzuceniem oferty. 3.4. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór. 3.5. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia w opakowaniach zawierających inną ilość przedmiotu zamówienia niż sugerowana w tabelach formularzy cenowych, z jednoczesnym przeliczeniem ilości. 3.6. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych) oraz posiadać w dniu dostawy termin ważności nie krótszy niż 12 miesięcy (z wyjątkiem zestawu 3 gdzie termin ważności jest nie krótszy niż 3 miesiące). 3.7. Termin zapłaty wynosi do 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. 3.8. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach. 3.9. Wykonawca zobowiązany jest do zamieszczenia informacji o serii oraz dacie ważności produktów na fakturze Vat. 3.10. Wyroby medyczne muszą posiadać świadectwo dopuszczenia do obrotu zgodnie z ustawą 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620), deklarację zgodności.
Interne Kennung: SPZOZ–DZ/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: zestaw nr 1 -wyroby medyczne j.uż.- drenaże do ssaka
Beschreibung: zestaw nr 1 -wyroby medyczne j.uż.- drenaże do ssaka
Interne Kennung: zestaw nr 1 -wyroby medyczne j.uż.- drenaże do ssaka
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0005
Titel: zestaw nr 2- wyroby medyczne j.uż.- sztuczny naskórek
Beschreibung: zestaw nr 2- wyroby medyczne j.uż.- sztuczny naskórek
Interne Kennung: zestaw nr 2- wyroby medyczne j.uż.- sztuczny naskórek
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0006
Titel: zestaw nr 3-wyroby medyczne j.uż-do analizatora parametrów krytycznych
Beschreibung: zestaw nr 3-wyroby medyczne j.uż-do analizatora parametrów krytycznych
Interne Kennung: zestaw nr 3-wyroby medyczne j.uż-do analizatora parametrów krytycznych
Los: LOT-0007
Titel: zestaw nr 4- wyroby medyczne j.uż.
Beschreibung: zestaw nr 4- wyroby medyczne j.uż.
Interne Kennung: zestaw nr 4- wyroby medyczne j.uż.
Los: LOT-0008
Titel: zestaw nr 5 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Beschreibung: zestaw nr 5 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Interne Kennung: zestaw nr 5 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0009
Titel: zestaw nr 6 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Beschreibung: zestaw nr 6 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Interne Kennung: zestaw nr 6 -dezynfekcja narzędzi i wyrobów medycznych
Los: LOT-0010
Titel: Zestaw nr 7- pielęgnacja skóry pacjenta
Beschreibung: Zestaw nr 7- pielęgnacja skóry pacjenta
Interne Kennung: Zestaw nr 7- pielęgnacja skóry pacjenta
Los: LOT-0011
Titel: zestaw nr 8- dezynfekcja powierzchni
Beschreibung: zestaw nr 8- dezynfekcja powierzchni
Interne Kennung: zestaw nr 8- dezynfekcja powierzchni
Los: LOT-0012
Titel: zestaw nr 9- jednorazowe ostrza
Beschreibung: zestaw nr 9- jednorazowe ostrza
Interne Kennung: zestaw nr 9- jednorazowe ostrza
Haupteinstufung (cpv): 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser