See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów naftowych i chemicznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów naftowych i chemicznych, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego „Wymaganiami jakościowymi” zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, na warunkach określonych w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III ust. 1 SWZ.
Interne Kennung: Nr sprawy 47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate, 09222100 Testbenzin, 09211300 Turbinenöle, 09211400 Getriebeöle, 24322510 Äthylalkohol, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 09210000 Schmierpäparate, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 09211630 Korrosionsschutzöle, 09211900 Schmieröle für Traktion, 09211100 Motorenöle, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa nafty zmywacz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nafty zmywacz, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 4 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa benzyny do lakierów C.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny do lakierów C, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 2 800 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09222100 Testbenzin
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa oleju lotniczego klasy SAE 40 o kodzie NATO O-123 (np. Olej AEROSHELL OIL W 80 lub równoważny).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju lotniczego klasy SAE 40 o kodzie NATO O-123 (np. Olej AEROSHELL OIL W 80 lub równoważny), wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 150 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211300 Turbinenöle
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa oleju do przekładni samochodowych klasy API GL-4, SAE 80W/90.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do przekładni samochodowych klasy API GL-4, SAE 80W/90 wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 10 000 kg
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211400 Getriebeöle
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa oleju ochronnego (np. Antykol N lub równoważny).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju ochronnego (np. Antykol N lub równoważny), wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 6 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211630 Korrosionsschutzöle
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawa oleju transformatorowego nieinhibitowany.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju transformatorowego nieinhibitowanego, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 2 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211900 Schmieröle für Traktion
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawa denaturatu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa denaturatu, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 2 500 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322510 Äthylalkohol
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawa oleju silnikowego klasy API CD, SAE 10 W.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju silnikowego klasy API CD, SAE 10 W, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 4 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Dostawa oleju przekładniowego do śmigłowców klasy API GL-5, SAE 80W (np. HIPOL 10 F lub równoważny).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju przekładniowego do śmigłowców klasy API GL-5, SAE 80W (np. HIPOL 10 F lub równoważny), wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 7000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Dostawa oleju hydraulicznego klasy ISO HV 32.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju hydraulicznego klasy ISO HV 32, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 7 000 kg
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Dostawa płynu chłodzącego do lamp elektronowych (np. Antyfryz lub równoważny).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu chłodzącego do lamp elektronowych (np. Antyfryz lub równoważny) wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 2 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24961000 Radiatorenflüssigkeit
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Dostawa smaru plastycznego do łożysk tocznych (np. Liten EPX-00 lub równoważny).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru plastycznego do łożysk tocznych (np. Liten EPX-00 lub równoważny), wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 1 200 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Dostawa smaru lotniczego o kodzie NATO G-354.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru lotniczego o kodzie NATO G-354, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 800 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Dostawa produktu chemicznego BIOCYD do oleju napędowego i paliwa okrętowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu chemicznego BIOCYD do oleju napędowego i paliwa okrętowego, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 2 120 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Dostawa oleju do turbin parowych i przekładni o kodzie NATO O-250.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do turbin parowych i przekładni o kodzie NATO O-250, wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale III SWZ ust. 1, w ilości 50 000 kg.
Interne Kennung: Zadanie nr 15