See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.54.2026] Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Pielęgniarkę Operacyjną dla Pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Pakiet II – Blok Operacyjny ul. Kopernika 50 – odcinek ortopedyczny
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Pielęgniarkę Operacyjną dla Pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Pakiet II – Blok Operacyjny ul. Kopernika 50 – odcinek ortopedyczny
Interne Kennung: DNPS.424.54.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.54.2026
Beschreibung: DNPS.424.54.2026 - świadczenia zdrowotne przez Pielęgniarkę Operacyjną - odcinek ortopedyczny
Interne Kennung: [DNPS.424.54.2026]