433403-2026 - Ergebnis
Niederlande – Industrielle Maschinen – TNO42 - Scrubbers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTNO42 - Scrubbers
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is dat TNO een overeenkomst wil sluiten met één (1) leverancier voor: - Drie (3) scrubbers voor het verwerken van uitlaatgassen afkomstig van MOCVD-processen. - Vier (4) scrubbers voor het verwerken van uitlaatgassen afkomstig van plasma-processen. 7 scrubbers
Interne KennungWS2654151772
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen- optioneel extra scrubber - onderhoud/service contract