See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Senior Marketing- en communicatieadviseur
Beschreibung: KIK-V (Keteninformatie Kerngegevens Verbeteren) is het programma waarbinnen informatievragende partijen ActiZ, Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ), Ministerie van VWS, Nederlandse Zorgautoriteit (NZa), Patiëntenfederatie Nederland, Zorginstituut Nederland en Zorgkantoren en Zorgverzekeraars Nederland (ZN) samen met zorgaanbieders werken aan het beter afstemmen en uitwisselen van gegevens. Het programmabureau is verantwoordelijk voor de integrale ondersteuning van het Programma KIK-V. Het programmabureau zorgt voor inhoudelijke, organisatorische en financiële ondersteuning en draagt bij aan een goede sturing en uitvoering van het programma. Zorginstituut Nederland zoekt een Senior marketing- en communicatieadviseur in de periode van 22 juni 2026 tot en met 31 december 2026 voor gemiddeld 8 tot 12 uur per week. Je sluit aan bij het Programmabureau. Verdere uitgebreide informatie staat in de offerteaanvraag.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000