See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drożdże paszowe
Beschreibung: Drożdże paszowe. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Wielkość zamówienia 2000 kg. Przedmiot zamówienia winien spełniać n/w parametry jakościowe: - przeznaczone dla krów mlecznych, - zawierające żywe kultury drożdży Sacharomyces cerevisiae CNCM I-1077. Zawartość w 1 kg produktu: koncentracja CFU 1,0 x 1011 białko ogólne (g) > 220 energia netto laktacji (NEL) > 6,5 Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci atestu jakości produktu lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Zamawiający nie przewiduje wzywania wykonawcy do złożenia brakującego przedmiotowego środka dowodowego lub jego uzupełnienia. Niezłożenie przedmiotowego środka dowodowego skutkować będzie odrzuceniem oferty (art. 226 ustawy Prawo zamówień publicznych). Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 335820-2025
Interne Kennung: 132/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15898000 Hefe
5. Los
Los: LOT-0001