See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZWR.D.NT.04.26_Zakup wraz z dostawą i uruchomieniem videobronchoskopu ultrasonograficznego dla Zakładu Endoskopii Diagnostycznej i Zabiegowej
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą i uruchomieniem videobronchoskopu ultrasonograficznego dla Zakładu Endoskopii Diagnostycznej i Zabiegowej
Interne Kennung: ZWR.D.NT.04.26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001