See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych
Interne Kennung: ZP.3311.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozyto-rium danych medycznych w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie." 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4a do SWZ