433600-2025 - Ergebnis
Tschechien – Vermietung von Kranen mit Bedienungspersonal – Jeřábnické práce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJeřábnické práce
BeschreibungProvádění jeřábnických prací mobilními jeřáby. Předmětem plnění nejsou vazačské práce, které Zadavatel bude realizovat svými zaměstnanci.
Interne KennungN006/24/V00033937
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni Dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45510000 Vermietung von Kranen mit Bedienungspersonal
5. Los
LosLOT-0001
TitelJeřábnické práce do nosnosti 80 tun
LosLOT-0003
TitelJeřábnické práce mobilními jeřáby o nosnosti nad 200 tun.
Interne KennungN006/24/V00033937/003
LosLOT-0002
TitelJeřábnické práce mobilními jeřáby o nosností od 80 do 200 tun.
Interne KennungN006/24/V00033937/002