See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badanie ciśnienia w hydrantach oraz przegląd, remont i legalizacja systemów PPOŻ na rzecz KWP i KMP/KPP. Przegląd oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego, Przegląd drzwi PPOŻ, Przegląd zbiornika PPOŻ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeglądu, konserwacji, remontu i legalizacji sprzętu przeciwpożarowego (gaśnice, drzwi PPOŻ, zbiornika PPOŻ), badania wydajności i ciśnienia w hydrantach przeciwpożarowych oraz przeglądu i pomiarów oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego oraz wymiany zepsutych opraw i akumulatorów w/w oświetleniu na rzecz KWP, KMP i KPP województwa lubelskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres usług określony jest w załącznikach nr 1-7 do umowy, formularzach cenowych - załącznikach nr 1.1 – 1.4 do SWZ oraz we wzorze umowy, (w zależności od wybranego pakietu) stanowiących załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 194843-2026
Interne Kennung: 05/2.3.5/26/SZP/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy skrócenie terminu i potrzeba pilnego udzielenia zamówienia uzasadniona jest przede wszystkim tym, że Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych oraz prawnych doszedł do wniosku, że rozstrzygnięcie postępowania, zawarcie umów w sprawie zamówienia publicznego i ich realizacja w 2026 r. z zachowaniem określonego ustawą terminu na składanie ofert nie jest możliwe. Dotyczy to wszystkich jednostek w których należy przeprowadzić przeglądy urządzeń PPOŻ z zachowaniem terminów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. z 2023 roku, poz. 822 z późn. zm.). W związku z otwarciem nowego budynku „Koszarowca” KWP w Lublinie a także w związku z odstąpieniem Zamawiającego od wcześniej podpisanej umowy na przegląd, remont i legalizację gaśnic, hydrantów i drzwi PPOŻ z powodu nierzetelnego jej wykonywania (z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy umowa ta została wypowiedziana) zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego budynków, terenów i pracowników Policji w jednostkach garnizonu lubelskiego. KWP w Lublinie posiadała w/w umowę na wykonanie usługi przeglądu i remontu gaśnic, hydrantów i drzwi PPOŻ zaplanowaną do realizacji w 2026 r. Zgodnie z art. 137 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż minimalne wskazane w przepisach, jeżeli przemawia za tym pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Usługa remontu i legalizacji pod-ręcznego sprzętu ppoż., badania wydajności i ciśnienia w hydrantach przeciwpożarowych, przeglądu technicznego drzwi PPOŻ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa remontu i legalizacji podręcznego sprzętu ppoż., badania wydajności i ciśnienia w hydrantach przeciwpożarowych, przeglądu technicznego drzwi PPOŻ. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (formularz cenowy), załącznikach do umowy oraz wzorze umowy - stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Usługa przeglądu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz wymiany opraw i akumulatorów w oświetleniu awaryjnym i ewakuacyjnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz wymiany opraw i akumulatorów w oświetleniu awaryjnym i ewakuacyjnym. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.2 (formularz cenowy), załącznikach do umowy oraz wzorze umowy - stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Usługa przeglądu technicznego zbiornika PPOŻ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu technicznego zbiornika PPOŻ. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.3 (formularz cenowy), załącznikach do umowy oraz wzorze umowy - stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Usługa remontu gaśnic proszkowych i śniegowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa remontu gaśnic proszkowych (6 kg) i śniegowych (5 kg). 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.4 (formularz cenowy), załącznikach do umowy oraz wzorze umowy - stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4