2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinální plyny 2024
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné, nepravidelně se opakující dodávky specifikovaných medicinálních plynů v množství a balení dle potřeb zadavatele. Součástí zakázky je pronájem zásobníku na kapalný kyslík o obsahu 10 000 litrů, tlakových lahví a souvisejících služeb, zejména provádění povinného testování kvality plynů. Veškerá propojení a uchycení zásobníku a tlakových lahví musí být plně kompatibilní se stávajícím vybavením nemocnice bez jakékoliv úpravy. V případě, že by nabídka uchazeče znamenala jakékoliv úpravy či změny, budou provedeny účastníkem na náklady účastníka.
Interne Kennung: ÚN 03/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase, 44612000 Flüssiggasbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakující se dodávky specifikovaných medicinálních plynů v množství a balení dle potřeb zadavatele. Součástí zakázky je pronájem zásobníku na kapalný kyslík o obsahu 10 000 litrů, tlakových lahví a souvisejících služeb, zejména provádění povinného testování kvality plynů. Veškerá propojení a uchycení zásobníku a tlakových lahví musí být plně kompatibilní se stávajícím vybavením nemocnice bez jakékoliv úpravy. V případě, že by nabídka uchazeče znamenala jakékoliv úpravy či změny, budou provedeny účastníkem na náklady účastníka.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodavatel může požádat o změnu ceny z důvodu růstu inflace v případě, že se průměrná roční míra inflace zvýší o více jak 5% proti předchozímu roku. Roční mírou se rozumí časové období jednoho kalendářního roku. Pro vyjádření hodnoty míry inflace se rozumí číselná hodnota s jedním desetinným číslem. Současně musí dodavatel předložit doklady, ze kterých je zřejmé, že míra inflace se projevila na jeho vstupních nákladech přímo ovlivňujících cenu dodávaných produktů. Pak může dodavatel požádat o zvýšení ceny o procentní částku přesahující 5%, (nejvýše však o 5%). Změna ceny je platná po písemném odsouhlasení obou smluvních stran (dodavatel / objednatel), kdy se vystaví písemný dodatek smlouvy, který obě strany potvrdí svým podpisem. Účinnost takového dodatku nabývá vložením do registru smluv. Dodavatel může o změnu ceny z důvodu inflace požádat nejdříve po uplynutí celého druhého roku trvání smlouvy.