See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Immunoglobuliny oraz inne produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 2.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 3.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 4.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: 5.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: 6.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: 7.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: 8.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin oraz innych produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-48PNU-2026 - zadanie nr 8