See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej (sprzedaż oraz dystrybucja/przesył) do budynku IPN, położonego przy ul. Janusza Kurtyki 1 w Warszawie. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 238765-2026
Interne Kennung: BAG-4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001