2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor resource en portfolio management inclusief SLA en ad hoc opdrachten (vast gedeelte) en voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor project management en/of program management inclusief SLA en ad hoc-opdrachten (voorwaardelijk gedeelte) voor: Arteveldehogeschool vzw UGent Odisee vzw
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: AHS/2025/024/Bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AHS/2025/024/Bis - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor resource en portfolio management inclusief SLA en ad hoc opdrachten (vast gedeelte) en voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor project management en/of program management inclusief SLA en ad hoc-opdrachten
Interne Kennung: 1