433659-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Wywóz odpadów z przejść granicznych w województwie podlaskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWywóz odpadów z przejść granicznych w województwie podlaskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych podzielonych na następujące frakcje: metale (20 01 40) i tworzywa sztuczne (20 01 39); papier i tektura (20 01 01); szkło (20 01 02); odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08); odpady zmieszane; odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) z terenu drogowych przejść granicznych (dpg): Kuźnica Białostocka – Bruzgi, Bobrowniki – Bierestowica, Białowieża – Piererow, Połowce – Pieszczatka, kolejowego przejścia granicznego (kpg) Kuźnica Białostocka – Grodno i odpadów zmieszanych z rzecznego przejścia granicznego (rzpg) Rudawka – Lesnaja. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części: 1) część 1 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Kuźnica Białostocka – Bruzgi, Bobrowniki - Bierestowica oraz kpg Kuźnica Białostocka – Grodno; 2) część 2 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Białowieża – Piererow; 3) część 3 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Połowce – Pieszczatka; 4) część 4 – wywóz odpadów komunalnych zmieszanych z rzpg Rudawka – Lesnaja. 3. Całkowita szacunkowa ilość odpadów, w okresie obowiązywania umowy, przewidzianych przez Zamawiającego do wywozu wynosi: 1) Część 1: Drogowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Bruzgi: a) 72 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 72 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 4 m3 szkła (20 01 02); d) 4 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 450 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), Drogowe przejście graniczne Bobrowniki – Bierestowica: a) 70 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 50 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 3 m3 szkła (20 01 02); d) 3 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 300 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), Kolejowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Grodno: a) 40 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 8 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 60 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), 2) Część 2: Drogowe przejście graniczne Białowieża – Piererow: a) 2 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 2 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 5 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01); 3) Część 3: Drogowe przejście graniczne Połowce – Pieszczatka: a) 25 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 25 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 300 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01); 4) Część 4: Rzeczne przejście graniczne Rudawka – Lesnaja: 6 m3 odpadów zmieszanych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Kuźnica Białostocka – Bruzgi, Bobrowniki - Bierestowica oraz kpg Kuźnica Białostocka – Grodno.
BeschreibungCzęść 1 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Kuźnica Białostocka – Bruzgi, Bobrowniki - Bierestowica oraz kpg Kuźnica Białostocka – Grodno. Całkowita szacunkowa ilość odpadów, w okresie obowiązywania umowy, przewidzianych przez Zamawiającego do wywozu wynosi: 1) Część 1: Drogowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Bruzgi: a) 72 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 72 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 4 m3 szkła (20 01 02); d) 4 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 450 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), Drogowe przejście graniczne Bobrowniki – Bierestowica: a) 70 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 50 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 3 m3 szkła (20 01 02); d) 3 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 300 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), Kolejowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Grodno: a) 40 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 8 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 60 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01).
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Białowieża – Piererow.
BeschreibungCzęść 2 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Białowieża – Piererow. Całkowita szacunkowa ilość odpadów, w okresie obowiązywania umowy, przewidzianych przez Zamawiającego do wywozu wynosi: Część 2: Drogowe przejście graniczne Białowieża – Piererow: a) 2 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 2 m3 papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 5 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01).
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Połowce – Pieszczatka.
BeschreibungCzęść 3 – wywóz odpadów komunalnych podzielonych na frakcje z dpg Połowce – Pieszczatka. Całkowita szacunkowa ilość odpadów, w okresie obowiązywania umowy, przewidzianych przez Zamawiającego do wywozu wynosi: 1) Część 3: Drogowe przejście graniczne Połowce – Pieszczatka: a) 25 m3 metali (20 01 40) i tworzyw sztucznych (20 01 39); b) 25 m3 opakowań z papieru i tektury (20 01 01); c) 2 m3 szkła (20 01 02); d) 2 m3 odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); e) 300 m3 odpadów zmieszanych; f) 2 m3 odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01).
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – wywóz odpadów komunalnych zmieszanych z rzpg Rudawka – Lesnaja.
BeschreibungCzęść 4 – wywóz odpadów komunalnych zmieszanych z rzpg Rudawka – Lesnaja. Całkowita szacunkowa ilość odpadów, w okresie obowiązywania umowy, przewidzianych przez Zamawiającego do wywozu wynosi: Część 4: Rzeczne przejście graniczne Rudawka – Lesnaja: 6 m3 odpadów zmieszanych.
Interne KennungCzęść 4