2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Beschreibung: zawarcie umowy ramowej pn. Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania: Zadanie 1 - Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji HEUER-HAMMER. Zadanie 2 - Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji SADEX.
Interne Kennung: 412402170
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji HEUER-HAMMER
Beschreibung: Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji HEUER-HAMMER
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji SADEX”
Beschreibung: Remont zawiesi naczyń wyciągowych i lin szybowych produkcji SADEX”
Interne Kennung: Zadanie nr 2