433720-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na dowozie dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia lekcyjne i powrót po zajęciach lekcyjnych do szkół położonych na terenie Wałbrzycha i Nowego Siodła
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na dowozie dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia lekcyjne i powrót po zajęciach lekcyjnych do szkół położonych na terenie Wałbrzycha i Nowego Siodła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przewozów, polegających na dowozie dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do szkół położonych na terenie Wałbrzycha i Nowego Siodła oraz powrót po zajęciach lekcyjnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery zadania.
Interne KennungBZP.271.106.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Wałbrzychu (ul. 11 Listopada 75, 58-302 Wałbrzych)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Wałbrzychu (ul. 11 Listopada 75, 58-302 Wałbrzych). 2. Usługa, o której mowa w ust. 1, będzie wykonywana z zachowaniem następujących warunków jej świadczenia: a) przywiezienie do szkoły i odwiezienie po zajęciach lekcyjnych grupy ok. 45 uczniów z dzielnicy Rusinowa, b) Wykonawca zapewnia następujące miejsca przystankowe dla środków transportu: - Osiedle Górnicze (obok ABC), - Pętla 5, ul. Głuszycka 25, - ul. Noworudzka 2, - ul. Strzegomska 6 (pętla "11"), - Parkland (przystanek linii autobusowej Nr 5), - parking przed Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 na przystanku komunikacji miejskiej, c) usługa wykonywana będzie od poniedziałku do piątku, wyłącznie w dniach nauki szkolnej, od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., d) dowóz wszystkich uczniów na godz. 7:20, powrót - 2 tury (wyjazd spod szkoły o godz. 13:30 i 14:30), usługa wykonywana przy pomocy jednego pojazdu, e) Zamawiający zapewnia opiekuna w trakcie przewozów, f) Zamawiający określa następujące wymagania wobec opiekunów: - osoba pełnoletnia; - posiadająca minimum wykształcenie podstawowe; - zdolna do ponoszenia odpowiedzialności (karnej, cywilnej) za działanie lub zaniechania w związku ze sprawowaną opieką; - sprawna fizycznie; - posiadająca umiejętność wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjno - opiekuńczych w pojeździe; - posiadająca przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; - posiadająca aktualne zaświadczenie o niekaralności; - nie jest umieszczona w Rejestrze o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. 2024r. poz. 1802). 3. Do obowiązków opiekunów należy: - dbanie o bezpieczeństwo uczniów w trakcie przewozów oraz w trakcie wchodzenia i wychodzenia z pojazdu; - sprawdzanie listy obecności uczniów; - niezwłoczne informowanie służb medycznych oraz Zamawiającego o wszelkich sytuacjach, stwarzających zagrożenie dla uczniów. Dotyczy zadań 1 – 4 Pozostałe wymagania związane z SWZ - wspólne dla wszystkich zadań - zawarte w SWZ.
Interne KennungBZP.271.106.2025 zadanie 1
LosLOT-0002
TitelDowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Wałbrzychu (ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych oraz ul. Dunikowskiego 39)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Wałbrzychu (ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych oraz ul. Dunikowskiego 39) obejmujące przywiezienie do szkoły i odwiezienie po zajęciach lekcyjnych grupy ok. 65 uczniów z dzielnicy Stary Zdrój i Poniatów. 2. Usługa, o której mowa w ust. 1, będzie wykonywana z zachowaniem następujących warunków jej świadczenia: a) Wykonawca zapewnia następujące miejsca przystankowe dla środków transportu: - 7:06 ul. Armii Krajowej- Politechnika, - 7:10 ul. Wrocławska 6 (przystanek przy Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości), - 7:15 ul. Wrocławska 55-Wyszyńskiego (przystanek koło KFC), - 7:34 ul. Orkana 12-Poniatów (przystanek), - 7:36 ul. Orkana 102 na żądanie (przystanek), - 7:39 ul. Orkana – ul. Warszawska (przystanek), - 7:42 ul. Orkana 123 – Piotrowskiego (pętla przy stawie), - 7:44 ul. Główna 2 (parking przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 7), - 7:45 ul. Dunikowskiego 39 (parking przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 7), b) usługa wykonywana będzie od poniedziałku do piątku, wyłącznie w dniach nauki szkolnej, od 1 września 2025 roku do 26 czerwca 2026 r., c) dowóz wszystkich uczniów będzie następował jednym kursem na godz. ok. 7.45, powrót - 2 tury (poniedziałek- piątek) - godz. 13.30 – wyjazd do dzielnicy Stary Zdrój – Poniatów ok. 40 uczniów, - godz. 14.30 – wyjazd do dzielnicy Stary Zdrój - Poniatów ok. 25 uczniów, d) usługa wykonywana będzie przy pomocy jednego lub dwóch środków transportu, e) Wykonawca zapewnia opiekuna na czas trwania przewozu (1 opiekun na jeden środek transportu, kierowca nie może być jednocześnie opiekunem). 3. Zamawiający określa następujące wymagania wobec opiekunów: a) osoba pełnoletnia; b) posiadająca minimum wykształcenie podstawowe; c) zdolna do ponoszenia odpowiedzialności (karnej, cywilnej) za działanie lub zaniechania w związku ze sprawowaną opieką; d) sprawna fizycznie; e) posiadająca umiejętność wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych w pojeździe; f) posiadająca przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; g) posiadająca aktualne zaświadczenie o niekaralności; h) nie jest umieszczona w Rejestrze o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz.U. z 2024 r. poz. 1802); i) do obowiązków opiekunów należy: - dbanie o bezpieczeństwo uczniów w trakcie przewozów oraz w trakcie wchodzenia i wychodzenia z pojazdu; - sprawdzanie listy obecności uczniów; - niezwłoczne informowanie służb medycznych oraz Zamawiającego o wszelkich sytuacjach, stwarzających zagrożenie dla uczniów. Dotyczy zadań 1 – 4 Pozostałe wymagania związane z SWZ - wspólne dla wszystkich zadań - zawarte w SWZ.
Interne KennungBZP.271.106.2025 zadanie 2
LosLOT-0003
TitelDowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle (Nowe Siodło 73, 58-350 Mieroszów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle (Nowe Siodło 73, 58-350 Mieroszów) obejmujące przywiezienie do szkoły i odwiezienie po zajęciach lekcyjnych grupy ok. 35 uczniów niedosłyszących z Wałbrzycha. 2. Usługa, o której mowa w ust. 1, będzie wykonywana z zachowaniem następujących warunków jej świadczenia: 1) w związku z przebywaniem części uczniów w internacie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Nowym Siodle, liczba uczniów dowożonych we wtorki, środy i czwartki będzie mniejsza – ok. 20 uczniów (ww. dni mogą ulec zmianie w związku z organizacją roku szkolnego), 2) Wykonawca zapewnia następujące miejsca przystankowe dla środków transportu (przystanki autobusowe): - Nowe Miasto, ul. 11 Listopada 174 – godz. 6:30, - Stary Zdrój, ul. Armii Krajowej 39 – godz. 6:35, - Poniatów, ul. Orkana 10 – godz. 6:40, - Szczawienko, ul. Wrocławska 88 – godz. 6:45, - Podzamcze, Aleja Podwale-ul. Basztowa – godz. 6:55, - Piaskowa Góra, ul. Długa 17 – godz. 7:00, - Biały Kamień, ul. Andersa 152- Wańkowicza – godz. 7:15, - Śródmieście, ul. Konopnickiej 7 – godz. 7:20, - Śródmieście, ul. Limanowskiego 10 – godz. 7:25, - Podgórze, ul. Niepodległości 152 – godz. 7:30, - Podgórze, ul. Niepodległości 208 – godz. 7:35, - parking na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle – godz. 7:55. Odjazd autobusu szkolnego spod szkoły o godz. 15:10 trasą odwrotną do rozkładu, 3) usługa wykonywana będzie od poniedziałku do piątku, wyłącznie w dniach nauki szkolnej, od 1 września 2025 roku do 26 czerwca 2026 roku, 4) dowóz wszystkich uczniów następował będzie na godz. 7.55, powrót o godz. 15.10, 5) usługa wykonywana będzie przy pomocy jednego lub dwóch środków transportu, 6) Wykonawca zapewnia pełnoletnich opiekunów na czas trwania przewozów (1 opiekun na jeden środek transportu, kierowca nie może być jednocześnie opiekunem). 3. Zamawiający określa następujące wymagania wobec opiekunów: a) osoba pełnoletnia; b) posiadająca minimum wykształcenie podstawowe; c) zdolna do ponoszenia odpowiedzialności (karnej, cywilnej) za działanie lub zaniechania w związku ze sprawowaną opieką; d) sprawna fizycznie; e) posiadająca umiejętność wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych w pojeździe; f) posiadająca przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; g) posiadająca aktualne zaświadczenie o niekaralności; h) nie jest umieszczona w Rejestrze o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz.U. z 2024 r. poz. 1802); i) do obowiązków opiekunów należy: - dbanie o bezpieczeństwo uczniów w trakcie przewozów oraz w trakcie wchodzenia i wychodzenia z pojazdu; - sprawdzanie listy obecności uczniów; - niezwłoczne informowanie służb medycznych oraz Zamawiającego o wszelkich sytuacjach, stwarzających zagrożenie dla uczniów. Dotyczy zadań 1 – 4 Pozostałe wymagania związane z SWZ - wspólne dla wszystkich zadań - zawarte w SWZ.
Interne KennungBZP.271.106.2025 zadanie 3
LosLOT-0004
TitelDowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 6 w Wałbrzychu (ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 6 w Wałbrzychu (ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych), obejmujące przywiezienie do szkoły i odwiezienie po zajęciach lekcyjnych grupy ok. 75 uczniów z dzielnicy Lubiechów i Szczawienko. 2. Usługa, o której mowa w ust. 1, będzie wykonywana z zachowaniem następujących warunków jej świadczenia: 1) usługa wykonywana od poniedziałku do piątku, wyłącznie w dniach nauki szkolnej, od 1 września 2025 roku do 26 czerwca 2026 r., 2) dowóz uczniów do szkoły na 2 tury: na godz. 7:50 oraz 8:45, powrót - 2 tury (wyjazd spod szkoły o godz. 13:40 i ok. 14:30-14:40; liczba uczniów odwożonych w danej godzinie jest zmienna, uzależniona od realizowanych zajęć w szkole), 3) miejsca przystankowe dla kursu na godz. 7:50: - ul. Wilcza, pętla oraz domek kolejowy (3 przystanki), - ul. Wrocławska 169, - ul. Uczniowska – Cersanit, - ul. Wrocławska 111, - ul. Generała Charlesa de Gaulle'a - salon Skody, - parking przed Zespołem Szkolno – Przedszkolnym Nr 6 w Wałbrzychu, 4) miejsca przystankowe dla kursu na godz. 8:45: - ul. Wrocławska - Palmiarnia, - ul. Generała Charlesa de Gaulle'a - salon Skody, - ul. Generała Charlesa de Gaulle'a – skrzyżowanie z al. Podwale, - parking przed Zespołem Szkolno – Przedszkolnym Nr 6 w Wałbrzychu. 5) usługa wykonywana będzie przy pomocy jednego lub dwóch środków transportu, 6) Wykonawca zapewnia opiekuna/opiekunów na czas trwania przewozu (1 opiekun na środek transportu; kierowca nie może być jednocześnie opiekunem). 3. Zamawiający określa następujące wymagania wobec opiekunów: a) osoba pełnoletnia; b) posiadająca minimum wykształcenie podstawowe; c) zdolna do ponoszenia odpowiedzialności (karnej, cywilnej) za działanie lub zaniechania w związku ze sprawowaną opieką; d) sprawna fizycznie; e) posiadająca umiejętność wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjno- opiekuńczych w pojeździe; f) posiadająca przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; g) posiadająca aktualne zaświadczenie o niekaralności; h) nie jest umieszczona w Rejestrze o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz.U. z 2024 r. poz. 1802), i) do obowiązków opiekunów należy: - dbanie o bezpieczeństwo uczniów w trakcie przewozów oraz w trakcie wchodzenia i wychodzenia z pojazdu; - sprawdzanie listy obecności uczniów; - niezwłoczne informowanie służb medycznych oraz Zamawiającego o wszelkich sytuacjach, stwarzających zagrożenie dla uczniów. Dotyczy zadań 1 – 4 Pozostałe wymagania związane z SWZ - wspólne dla wszystkich zadań - zawarte w SWZ.
Interne KennungBZP.271.106.2025 zadanie 4